+420 775 107 585


O rodinné společnosti Coralia consulting s.r.o.

Chcete návrh pojištění, optimalizaci smluv nebo se jen na něco zeptat? Kontaktujte nás!

Na tomto místě bychom mohli pět ódy na naše dokonalé služby. My se ale nechceme ohánět samochválou a tvrdit vám, že jsme nejlepší na světě. Na rovinu vám řekneme, jak to u nás chodí.

Coralia consulting s.r.o. je rodinná pojišťovací společnost. Jsme členy největší sítě specialistů na pojištění firem a občanů ve střední Evropě - INSIA, a.s., a spolupracujeme se všemi pojišťovacími společnostmi působícími na českém trhu.

Na vás se nedíváme jen jako na klienty, ale především jako na lidi. Na lidi s určitými potřebami, přáními a finančními možnostmi. Nehoníme se také za vidinou rychlého zisku. Za naši více než 20letou praxi jsou pro nás odměnou pozitivní reference. Jsme zkrátka jiní a soudě podle reakcí našich klientů to není nic, co by bylo v tomto oboru běžné. Pokud nám tedy i vy projevíte svou důvěru, oplatíme vám ji především poctivou prací.

Veškeré služby jsou samozřejmě zcela nezávazné a ZDARMA. Rádi vám navrhneme férové pojištění od několika různých pojišťoven, které si budete moci porovnat, nebo navrhneme úspory a vylepšení vašich stávajících smluv.

Jsme tu pro vás. Ne pro pojišťovny a jejich zisky

Za naše služby nic nedáte a sami se rozhodnete, zda doporučení od nás využijete nebo ne. Můžeme vás také pravidelně informovat o novinkách na pojistném trhu, výhodných nabídkách i zajímavostech z praxe. A v neposlední řadě za vás vyřešíme veškerou komunikaci s pojišťovnami a pomůžeme při řešení pojistných událostí.

Našimi klienty jsou fyzické osoby, drobní podnikatelé i velké firmy. Pro všechny neustále hledáme vhodná řešení životní, finanční i majetkové situace. Pokud se nám ozvete, očekávejte rychlou reakci a srozumitelné řešení vašeho požadavku. Jsme tu pro vás, ne pro pojišťovny a jejich zisky.

Tým společnosti
Coralia consulting


Kariéra v Coralia consulting

Nebaví vás již práce v multilevelových společnostech nebo pracujete pouze pro jednu pojišťovnu? Hledáme do svého týmu ambiciózní spolupracovníky, kteří si chtějí začít budovat svou vlastní kariéru.

U nás vás nečeká nutnost plnění plánu ani bodového systému. Podmínkou spolupráce je pouze prvotřídní kvalita služeb poskytnutých klientovi. Co si odpracujete, to už Vám navždy zůstane, kmen pojistných smluv bude Vaším majetkem.

Vhodné pro:

  • absolventy SŠ nebo VŠ
  • zprostředkovatele PPZ
  • zprostředkovatele VPA (nutná změna na PPZ)
  • každého, koho zajímá obchod, práce s lidmi a možnost si přivydělat

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Vyplňte alternativní text Volejte 775 107 585 nebo
vyplňte kontaktní formulář


© 2018, Coralia Consulting s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑