+420 775 107 585


Pojištění firemního majetku

Soukromý zubař - pojištění

17.06.2016 dotaz |

Chci si otevřít vlastní ordinaci a tak sestavuji nějaký finanční plán a potřebuju vyřešit i pojištění - jak pojištění ordinace, tak pak vlastní pojištění (profesní) pro mě i případně sestru. Co potřebujete za údaje?

Tým Coralia | 2016-06-17 17:51:00

Dobrý den, krátký dotazník Vám zasíláme na e-mail a pro poradnu - pro základní návrh pojištění firemního majetku stačí vždy adresa, hodnota vybavení ordinace (popř. uvedení spec. elektronických přístrojů). Pro profesní pojištění odpovědnosti pak stačí jen číslo v rámci lékařské komory a pak také limit pojistného plnění, který požadujete.

Pojištění prodejny - kola od výrobce

15.06.2016 Slánský V. |

Asi hloupý dotaz, mám prodejnu na kola a až doteď sem tam vždy měl kola a vše, co se prodává svoje. Pojištění jsem ani neřešil, jsme opravdu klidná čtvrť. Teď ale budu prodávat dražší kola, která mi ale výrobce přímo dodá jakoby na komisní prodej. Nebudou tedy moje, co se neprodá, vrátím výrobci. Dají se tyto kola nějak pojistit?

Tým Coralia | 2016-06-15 09:34:00

Dobrý den, kola která nejsou ve vašem vlastnictví (stejně i jako další vybavení - např. dražší stroje na leasing atd.) se v rámci podnikatelského pojištění pojišťují jako "cizí věci". Standardně je tedy pojistíte na veškerá rizika, která potřebujete (živelní pojištění, krádež atd.). Pokud nemáte prodejnu vůbec nijak pojištěnu, určitě pro Vás rádi zpracujeme návrhy pojištění - uvidíte, že Vás klid a jistota nemusí stát žádné převratné peníze. Určitě je také v rámci prodejny mít pojištěnu provozní odpovědnost, když se totiž např. zákazníkovi něco v prodejně přihodí, může po Vás nárokovat náklady na léčení, ušlý výdělek atd. Krátký dotazník zasíláme na Váš e-mail.

Jsem stavař na IČ a jedu často i přes půl republiky svým autem a vezu sebou spoustu věcí - řezačky, materiál a další drobné stavební pomůcky. Celkově je ale hodnota určitě přes 100.000 Kč. Pomůžete mi nějak to pojistit?

Tým Coralia | 2016-06-09 10:30:00

Dobrý den, veškeré potřebné informace Vám zasíláme na uvedený e-mail. Obecně zodpovíme také dotaz do poradny. Pokud se jedná o náklad, který je vaším majetkem a slouží vám k výkonu vašeho povolání, je nutné vždy pojistit tyto věci jako "náklad" v rámci nějaké formy podnikatelského pojištění. Ideální je vše spojit do jedné smlouvy např. s pojištěním odpovědnosti. Náklad lze pojistit samozřejmě proti odcizení, živelným hrozbám a také proti škodám způsobeným při autonehodě.

Pojištění tržby v baru

29.03.2016 Honza L. |

Řeším teď krádež hotovosti ve své provozovně, nějaké pojištění vybavení (nábytek, televize, technika) mám, ale tohle mi pojišťovna nezaplatí a ani mi tržbu nepojistí. Prosím o radu.

Tým Coralia | 2016-03-29 16:43:00

Dobrý den, pokud provozujete jakékoliv restaurační zařízení (bar, restauraci, hostinec...), je dobré řešit vaše pojištění komplexně. To znamená mít pojišťěno kompletní vybavení provozovny na veškerá smysluplná rizika, pojištěnu nemovitost (pokud nejste v nájmu) a také pojištěnu odpovědnost za způsobené škody, na kterou spousta podnikatelů zapomíná. Ohledně pojištění tržby, tak toto pojištění samozřejmě sjednat lze. Záleží na požadovaném denním limitu, zabezpečení a dalších okolnostech. Také je důležité myslet na to, zda požadujete pojištění pouze na riziko loupeže (tedy přepadení), nebo pojištění prosté krádeže. Pokud přechováváte peníze i v nějakém trezoru, toto jde v pojistné smlouvě také ošetřit. Komplexní řešení pro vás zpracujeme nezávazně a zdarma.

Hledáme výhodné (levné) pojištění zemědělských strojů, do schránky jsme vložili detaily strojů a prosíme o vytvoření nabídky.

Tým Coralia | 2016-02-23 08:38:00

Dobrý den, dorazilo v pořádku, návrhy pojištění zpracujeme a odešleme v co nejkratším termínu. V mailu pak také naleznete, jak se v případě zemědělství pojistit např. proti nepřízni počasí, jak ideálně pojistit podnikatelskou odpovědnost a další věci, které by vás mohli zajímat.

Pojištění ordinace

10.02.2016 Zbránek |

Zařizuji novou ordinaci, jsem začínající lékař a můj dotaz zní - jak správně pojistit vybavení ordinace? Budou zde některé drahé přístroje, které nebudu vlastnit, ale také některé, které již budou v mém podnikání.

Tým Coralia | 2016-02-10 13:24:13

Dobrý den, vybavení ordinace (nábytek, počítače, další vybavení) se pojistí standardně jako movité věci v rámci pojistné smlouvy a dražší elektroniku bychom doporučovali pojistit přes strojní pojištění, kde jsou pojištěna kromě standardních rizik i taková rizika jako nešikovnost či neopatrnost obsluhy. Pro výkon lékařské praxe budete samozřejmě potřebovat také pojištění profesní odpovědnosti. Návrh komplexního řešení vašeho podnikání pro vás rádi zcela zdarma a nezávazně zpracujeme. Více info naleznete ve svém e-mailu.

Pojištění stroje

15.01.2016 hynek |

V dubnu kupujeme do firmy stroj, vždy jsme měli na leasing a bylo to pojištěno přes leasingovku, ale teď ho kupujeme hotově. Prosím o nabídku pojištění, technickou specifikaci a fakturu na hodnotu stroje jsem posílal na mail, přes formulář nelze vložit.

Tým Coralia | 2016-01-15 09:36:09

Děkujeme za zájem o naše poradenské služby, na mail jsme vám již návrhy pojištění zaslali.

Pojištění vybavení kanceláře

20.10.2015 Jelínek |

Zařizuju pro svou novou firmu kancelář a vybavení bude mít určitou hodnotu - do 200.000 Kč, jde to pojistit jako domácnost?

Tým Coralia | 2015-10-20 14:29:14

Dobrý den, pokud jsou věci umístěny v nějakém prostoru určeném k podnikání a jsou majetkem firmy, nelze je pojistit jako standardní domácnost. Ale určitě lze vybavení pojistit v rámci podnikatelského pojištění jako majetek firmy - movité věci, popř. také například připojistit dražší elektroniku nebo speciální vybavení kanceláře (skleněné vitríny atd.). Je pouze nutné uvést provozovanou činnost firmy a dle toho se také odvíjí cena pojištění. S pojištění vybavení firmy je ideální spojit pojištění provozní odpovědnosti z provozované činnosti.

Jde pojistit výrobní stroje i na to, že zaměstnanec nějakou chybou při obsluze stroje udělá větší škodu na stroji?

Tým Coralia | 2015-09-30 08:04:08

Dobrý den, v rámci strojního pojištění vždy doporučujeme mít stroje pojištěné tzv. "allriskově", tzn. že pojištění kryje veškerá živelná poškození, odcizení, přepětí, podpětí, výrobní vady, ale i např. škody způsobené nešikovnosti či nedbalostí obsluhy. Pokud se vaše firma zabývá výrobou, je dobré, aby navíc každý zaměstnance měl pojištěnu odpovědnost z výkonu povolání. Toto pojištění kryje škody v případě škody způsobené zaměstnancem vám jako zaměstnavateli v rámci výkonu jeho zaměstnání.

Pojištění obchodu - knihkupectví

14.09.2015 Hlinková |

Budeme otevírat obchod s knihami, ale prodávané knihy nebudou z větší části naším majetkem, lze je nějak pojistit?

Tým Coralia | 2015-09-14 10:17:10

Dobrý den, toto je zcela standardní u pojišťování obchodních míst. Vaše zásoby a majetek se pojistí jako majetek firmy a cizí zásoby se pojistí jako cizí věci na rizika jako požár, výbuch, vodovodní škody, krádež atd. na vámi požadované limity. V rámci provozování obchodu doporučujeme ještě určitě pojistit provozní odpovědnost, nebo např. pojištění skel - skleněné vitríny, výlohy atd. V mailu naleznete vše potřebné pro sestavení nezávazného návrhu. Pro lepší přehled můžete navštívit oddělení pojištění firemního majetkupojištění provozní odpověnosti

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Vyplňte alternativní text Volejte 775 107 585 nebo
vyplňte kontaktní formulář


© 2018, Coralia Consulting s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑