+420 775 107 585


Pojištění provozní odpovědnosti

Pojištění stavební zakázky

11.01.2016 SLV, s.r.o. |

Naše pojišťovna nenabízí krátkodobé pojištění odpovědnosti, máme standardní pojištění, ale potřebujeme kvůli jedné zakázce a výběrovému řízení limit navýšit, ale jen na ty 3 měsíce. Můžete poradit?

Tým Coralia | 2016-01-11 14:24:14

Dobrý den, krátkodobé pojištění odpovědnosti není problém vyřešit. Pokud byste měli více zakázet za rok s vyšším limitem, je pak lepší navýšit limit na celoroční pojištění, nebo sestavit návrh zcela nové pojistné smlouvy tak, aby kryla to, co potřebujete. Více info na e-mailu.

Provozuju restauraci a chci se zeptat, jak je se můžu pojistit, stane-li se nějaká škoda hostovi u nás v restauraci.

Tým Coralia | 2015-12-08 10:14:10

Každý provozovatel restaurace by si měl určitě sjednat pojištění odpovědnosti za škodu z provozní činnosti a také odpovědnosti za škodu způsobenou vadným výrobkem - ve vašem případě jídlo. Důležité je, aby pojištění krylo i regresní nároky zdravotních pojišťoven a v případě, že jste v nájmu, tak také škody na pronajatých budovách. Komplexní návrh pojištění pro vás rádi sestavíme, více info naleznete ve vaše e-mailu.

Zašlete mi prosím nějakou nabídku na pojištění odpovědnosti, provádím revize a opravy plynových kotlů a taky navrhuju a realizuju elektrické sítě.

Tým Coralia | 2015-10-02 08:43:08

Dobrý den, v pojištění odpovědnosti je potřeba hlavně správně nastavit roční limit pojistného plnění, který by měl být ideálně několikanásobkem vašeho ročního obratu. Důležité je pak mít také pojištěny veškeré činnosti, které skutečně provozujete. Na mail zasíláme krátký dotazník, po jehož vyplnění vám sestavíme návrhy přímo na míru.

Pojištění stavby

12.06.2015 Jana N. |

Lze pojistit krátkodobě např. zakázku na stavbu, kde je od zadavatele vyžadováno pojištění?

Tým Coralia | 2015-06-12 08:50:08

Dobrý den, pokud myslíte pojištění odpovědnosti za prováděné stavební práce (či další činnosti), tak toto není problém. Pokud ale podnikáte a provádíte stavební práce a jiné navazující činnosti, je lepší mít sjednanou klasickou pojistnou smlouvu, která vás kryje během celého roku na dostatečný limit. Tuto smlouvu pak můžete vždy doložit, když po vás nějaký zadavatel bude chtít potvrzení, že jste dostatečně pojištěni. Toto pojištění se vztahuje při dobrém nastavení na veškeré činnosti, jste tak krytí po celý rok při jakékoliv vaší činnosti a nemusíte se o nic starat. Více o pojištění provozní činnosti zde

Pojištění živnosti

17.04.2015 Irgl |

Potřebuju se pojistit jako živnostník, provádím revize tlakových nádob a také jsem klempíř a zámečník. Co potřebujete k zaslání návrhu?

Tým Coralia | 2015-04-17 09:17:09

Dobrý den, určitě je základem vaše IČ a živnostenské oprávnění. Důležité je, abyste na všechny vykonávané činnosti měl živnostenské oprávnění, jinak je žádná pojišťovna nepojistí. Cena pojištění pak vychází ze sazeb pojišťovny za všechny pojištěné činnosti, Vašeho ročního obratu a požadovaného limitu pojistné částky. Krátký dotazník, zasíláme na Váš e-mail. Po jeho vyplnění Vám rádi zpracujeme návrhy řešení. Také můžete navšítvit naše oddělení pojištění provozní odpovědnosti

Pojištění více činností

23.02.2015 Jaroslav P. |

Provozuji na své IČ více činností, ale v různém rozsahu, jak toto ošetřit v pojištění?

Tým Coralia | 2015-02-23 17:32:17

S klienty nezřídka řešíme, že chtějí pojistit svoji podnikatelskou činnost, ale nakonec zjistíme, že ji ani nemají zapsanou ve svém živnostenském listě. Pokud tedy máte veškeré činnosti, o které Vám jde, zapsány ve svém ŽL a vykonáváte je, je potřeba je mít také pojištěny. Pokud byste totiž způsobil škodu při vykonávání některé činnosti a zrovna tuto neměl pojištěn, pojišťovna pravděpodobně odmítne vyplatit pojistné plnění. Nemusí to ale nutně znamenat, že když si pojistíte 6 činností, budete platit 6x více. Platíte zpravidla vždy za tu nejrizikovější a ostatní činnosti jsou v rámci pojištění také kryty - pouze musejí být uvedeny na smlouvě. Rádi vám sestavíme nezávazně návrhy pojištění, více info zasíláme na mail. Více o tomto pojištění naleznete v oddělení pojištění provozní odpovědnosti

Odpovědnost při podnikání

13.10.2014 Karel Okrouhlík |

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak se ideálně pojistit na mé povolání - elektrikář. Jsem OSVČ a dělám návrhy a instalace el. sítí. Chtěl bych být krytý proti případným škodám, které mohou vzniknout př mé práci. Děkuji předem za odpověď.

Tým Coralia | 2014-10-13 19:20:19

Vážený pane Okrouhlíku, děkujeme za váš dotaz a nabízíme řešení v podobě podnikatelského pojištění, ve kterém si určíte předmět činnosti, který je pojištěn. Takové pojištění pokryje veškeré škody vzniklé vaší činností. Více informací zasíláme na váš uvedený email a můžete si také přečíst naši kategorii Pojištění provozní odpovědnosti. Budete-li si přát, na základě specifikace vašich potřeb se můžeme domluvit na sestavení bezplatné a nezávazné nabídky pojištění na míru. S pozdravem a přáním úspěšného dne, tým Coralia.

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Vyplňte alternativní text Volejte 775 107 585 nebo
vyplňte kontaktní formulář


© 2018, Coralia Consulting s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑